Fortinet - SFP+ transceiver modul

10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm - for FortiGate 900G, 901G
9 på lager
Producent Fortinet
Varenummer FN-TRAN-SFP+LR
  • Log på for pris

We reserve the right for errors and changes in product information and images.

Udvalgt tilbehør